Často kladené otázky

V kolik hodin se můžu ubytovat?

Check-in je možný od 15:00. Pokud však dorazíte o něco dříve, pokusíme se Vás ubytovat ještě před tímto časem.

V kolik hodin je check-out?

Check-out je v 10:00.

Rádi byste si přispali? Za drobný příplatek je to možné*.

Platba za pozdější odhlášení:
do 14:00 – 30 EUR
do 16:00 – 40 EUR
do 17:00 – 50 EUR
do 21:00 – 60 EUR
*Závisí na aktuální dostupnosti jednotlivých pokojů či apartmá.

Mohu si u vás zarezervovat transfer na letiště nebo z něj?

Naši kolegové na recepci pro Vás na konkrétní čas rádi objednají taxi na letiště, případně některé z vlakových či autobusových nádraží.

Jsou ve vašem hotelu povolena zvířata?

Hotel Old Royal Post je pet friendly. Pokud cestujete společně se svým čtyřnohým domácím mazlíčkem, informujte nás o tom prosím při zápisu k ubytování. Cena činí 50 EUR za pobyt.

Mohu u hotelu zaparkovat své auto?

Hotel nemá k dispozici parkoviště.

Spolupracujeme se společností Parkingcard CZ a nabízíme našim hostům bezstrarostné možnosti parkování v blízkém okolí. Navštivte https://www.parkingcard.cz/ a zvolte okres Praha 1, termín a tarif. Následně zaregistrujte SPZ svého vozu, e-mailovou adresu, uhraďte platbu kartou a zaparkujte svůj vůz na libovolném volném místě v rámci obvodu 1.

Přijímáte zálohy?

Ano, přijímáme drobnou zálohu 50 EUR.

Můžete na faktuře uvést údaje mojí společnosti?

To je samozřejmě možné. Dejte nám prosím vědět předem a naše recepce nebo rezervační oddělení je pro Vás ochotně doplní.

Jaké jsou podmínky pro storno rezervace?

Všechny předem zaplacené rezervace jsou nevratné. Je nám opravdu líto, ale pokud svou rezervaci zrušíte, nepřijedete nebo hotel odmítne ubytovat osobu, kterou nedoprovázíte, nemůžeme Vám peníze vrátit.

Rezervace provedené prostřednictvím korporátního účtu musí být v okamžik rezervace zaručeny kreditní nebo debetní kartou. Po potvrzení může být Vaše rezervace zrušena na základě dohody s Vaší společností. Zrušení po souhlasu Vaší společnosti, nebo pokud na svůj pobyt nenastoupíte, bude znamenat, že Vám bude účtována první noc Vašeho pobytu.

Jsou snídaně v ceně?

Rezervace je bez snídaně.

Snídaně je možné zakoupit od pondělí do neděle od 8:30 do 11:00 v restauraci Mondieu, která se nachází v přízemí hotelu.

Mohu si v hotelu uložit zavazadla?

Zavazadla si u nás můžete odložit v čase od 9:00 do 21:00.

Mohu si změnit rezervaci?

V závislosti na dostupnosti mohou být data předem zaplacených rezervací měněna pouze prostřednictvím přímého kontaktu s naším rezervačním oddělením a zaplacením poplatku za změnu rezervace a všech rozdílů v sazbách.

Chcete-li rezervaci změnit, kontaktujte náš rezervační tým na tel. č.: +420 727 916 783 nebo na e-mailu: info@oldroyalpost.com. Náš tým udělá vše pro to, aby Vám mohl vyhovět, a to v závislosti na aktuální ubytovací kapacitě hotelu.

Zajímá vás ještě něco dalšího?

Kontaktujte nás